فراخوان جذب برنامه نویس و افراد حرفه ای در App Cracking ! برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

D4NG3R

اطلاعیه آموزش ارتقاء درجه کاربری به عضویت ویژه Diamond

پست های پیشنهاد شده

Pinned posts

با سلام خدمت کاربران محترم 

در این تاپیک نحوه چگونگی ارتقاء درجه کاربری به عضو ویژه Diamond را برای کاربران محترم شرح میدم.

ابتدا باید عرض کنم که در انجمن ساز IPS شما همانند ویبولتین نمیتوانید از طریق پروفایل خود پرداخت اشتراک انجام دهید! برای این امر میبایست ابتدا وارد فروشگاه انجمن شوید به آدرس زیر:

http://cs-team.in/store/

و یا از تولبار ابتدای انجمن بر روی فروشگاه کلیک کنید.

سپس دسته پرداخت اشتراک های انجمن را انتخاب نموده و بر روی محصول Diamond کلیک کرده و در مرحله آخر گزینه افزودن به سبد خرید را زده و طی کردن مراحل تا پرداخت نهایی! که شما با دو روش پرداخت موجود میتوانید پرداخت خود را انجام داده و سپس بعد از بازگشت به انجمن به صورت خودکار رنک عضویت ویژه Diamond را دریافت خواهید نمود.

جهت مشاهده مدت زمان انقضا اکانت خود نیز از طریق لینک زیر میتوانید اقدام نمایید:

https://cs-team.in/clients/purchases/

تاریخ شروع و پایان اشتراک قابل مشاهده خواهد بود.(تمامی این روند خرید و فعال سازی به صورت خودکار صورت میگیرد و نیازی به اطلاع رسانی برای فعال سازی دستی نمیباشد)

• مهم:

چنانچه کد تخفیف دارید میتوانید قبل از اتصال به درگاه جهت پرداخت در کادر پایین (آیا کد کوپن دارید؟) کد تخفیف خود را وارد نموده و بر روی اعمال کپن کلیک نمایید سپس چند لحظه صبر کنید تا تخفیف از مبلغ اصلی کسر شود و دکمه تکمیل سفارش و پرداخت را بزنید.

2016-12-16_18-50-54.png

مدت زمان عضویت ویژه + هزینه آن در انجمن CS-Team:

3ماهه >>>> 32 هزارتومان => تمدید 27 هزارتومان

6ماهه >>>> 52 هزارتومان => تمدید 47 هزارتومان

تا 7روز قبل از اتمام اشتراک شما فرصت تمدید دارید و میتوانید از خریدهای من بر روی محصول خریداری شده کلیک کرده و اقدام به تمدید نمایید تا از تخفیف تمدید ها بهره مند شوید.چنانچه بعد از اتمام اشتراک اقدام نمایید هزینه اولیه برای شما فاکتور میشود نه هزینه تمدید.

تا اطلاع ثانوی قیمت ها همین بوده و اشتراک جدیدی اضافه نمیشود.

خدماتی که در بخش Diamond دریافت خواهید کرد به شرح ذیل میباشد:

با تغییر سطح کاربری خود به Diamond چه مزایای دریافت خواهید نمود؟

CS-Team Group.jpg

همانطور که میدانید در انجمن های ما برای گروه های کاربری مختلف تا قبل از گروه کاربر فعال محدودیت هایی وجود دارد! محدودیت هایی همچون میزان تعداد تشکر از سایرین و تعداد ارسال پاسخ (ریپلای) به موضوعات،مشاهده پروفایل سایرین،عدم دسترسی آپلود فایل در انجمن،عدم ارسال پیام خصوصی بیش از یک بار در روز برای هر کاربر و... که با تغییر عضویت خود به Diamond نه تنها از این محدودیت ها آزاد شده اید بلکه خدمات زیر را نیز دریافت خواهید نمود:

1. امکان درخواست کرک اکانت از وب سایت های مختلف
  2. امکان درخواست ساخت کانفیگ وب سایت ها برای کرکرهای رایج
  3. امکان درخواست اختصاصی اکانت از بزرگترین سایت های ارائه دهنده موزیک ، فیلم و... 
  4. دسترسی به لیچرهای اختصاصی خریداری شده توسط انجمن
  5. دسترسی به بیش از 1هزار اکانت از سایت های بنام دنیا نظیر آپلودسنترها ، لیچرها ، موزیک ، آموزشی ، قندشکن و...
  6. دسترسی به لایسنس پرمیوم آنتی ویروس های بزرگ دنیا
  7. دسترسی به اکانتهای مختلف از سرویس های ارائه دهنده گیم های بروز دنیا
  8. دسترسی به اکانت های IPTV (تلویزیون آنلاین)
  9. دسترسی به قالب های آماده از بزرگترین وب سایت ها و مراجع غیرفارسی زبان به صورت اوپن سورس
  10. دسترسی به جدیدترین کانفیگ های ارائه شده برای کرکرهای رایج دنیا همچون Hitman ، Sentry MBA و ...
  11. دسترسی به کمبولیست های اختصاصی دامپ شده توسط بچه های تیم کرک
  12. دسترسی به دورک های بروز گوگل جهت مورد نفوذ قرار دادن سایت هایی که باگ SQL دارند
  13. دسترسی به تاپیک آپدیت روزانه VPS های کرک شده
  14. دسترسی به مطالب Private تالارهای امنیت و تست نفوذ بخش رایگان انجمن
  15. دسترسی به برنامه های اندروید Mod شده که به صورت اختصاصی انجام میشود فقط برای Diamond امکانپذیر خواهد بود.

تمام این امکانات همواره مورد بروز رسانی قرار میگیرد و مدیران و ناظرین انجمن آماده خدمات رسانی هرچه بهتر در این زمینه ها و آپدیت نمودن بخشها برای شما خواهند نمود.

علاوه بر این موضوعات فوق، اعضای سطح کاربری Diamond همواره برای خرید محصولات فروشگاه به صورت خودکار 10درصد تخفیف دائمی درتمام محصولات دریافت خواهند نمود.

موفق و پیروز باشید.

• Like 18

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلامن من Diamond خریدم ولی سیتم ارور داد و فعال نشد چیکار باید کنم ؟

• Like 2
  • Thanks 1

لینک به ارسال
در 8 دقیقه قبل، Kopo40 گفته است :

سلامن من Diamond خریدم ولی سیتم ارور داد و فعال نشد چیکار باید کنم ؟

درود

از طریق پ.خ با شما در ارتباط خواهم بود.

• Like 2

لینک به ارسال

سلام من دایاموند خریدم، خرید موفق بوده ولی سیستم برای من خرید نا موفق زد،(25هزار تومان ازمن کم کرده)لطفا پیگیری کنید 

لینک به ارسال
در 8 دقیقه قبل، mehdirb59 گفته است :

سلام من دایاموند خریدم، خرید موفق بوده ولی سیستم برای من خرید نا موفق زد،(25هزار تومان ازمن کم کرده)لطفا پیگیری کنید 

با سلام

4رقم آخر شماره کارتتون رو پ.خ ارسال کنید.

• Like 1

لینک به ارسال

4 شماره آخر کارت

3932 

لینک به ارسال
در 41 دقیقه قبل، mehdirb59 گفته است :

4 شماره آخر کارت

3932 

دلیل این خطاها استفاده از IP های غیر ایرانی در درگاه هست!

اکانت شما فعال شد.

• Like 1

لینک به ارسال

سلام خسته نباشین . من تو انجمن کرکینگ ست دو ماه یا بیشتر اعتبار s.vip داشتم . نمیتونین اینجا برام فعالش کنین؟ انجمن به اون خوبی حیف شد ://

لینک به ارسال

سلام

کاربرای ویژه vps هایی که بهشون داده میشه از چه نوعیه؟سرعتاش بالاست؟

لینک به ارسال
در 30 دقیقه قبل، mr640445 گفته است :

سلام

تایپیک اختصاصی واسه درخواستش هست داخل بخش ویژه

سرعتا هم نسبتا بالاست . خوبیش اینه که وی پی اس فقط واسه خودتون ارسال میشه و دیگه نیاز به چنج کردن پسورد ادمین نیست

در در 2/9/2017 در 12:13، saleh98 گفته است :

سلام خسته نباشین . من تو انجمن کرکینگ ست دو ماه یا بیشتر اعتبار s.vip داشتم . نمیتونین اینجا برام فعالش کنین؟ انجمن به اون خوبی حیف شد ://

سلام

دوست عزیز به یوزر @D4NG3R پ.خ بدید حل میکنن مشکلتون رو

• Like 3

لینک به ارسال
در 49 دقیقه قبل، mr640445 گفته است :

سلام

سلام

سرور ها نسبتا خوب هستند و مناسب برای کرک و در خیلی از کانال های تلگرام این نوع سرور ها بفروش میرسند 

58a6bbff13f9e_2017-02-1315_27_10.jpg.861658f8f8b8653b4d728a1188c0d275.jpg

عکس بالا یک نمونه از سرور هاست با لوکیشن آمریکا 

این حداقل مشخصات سرور هاست

• Like 6

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز خسته نباشید من میخوام اشتراک 3ماهه رو بخرم با بیت کویین ولی نمیدونم چطور بخرم لطفا راهنمایی کنید.

لینک به ارسال
در در 3/26/2017 در 19:02، arian1380 گفته است :

سلام دوست عزیز خسته نباشید من میخوام اشتراک 3ماهه رو بخرم با بیت کویین ولی نمیدونم چطور بخرم لطفا راهنمایی کنید.

درود

درگاه بیتکویین موقتا غیرفعال هست شما با معاون انجمن یوزر @ƇẏвἔʀṨἔƈὗʀἷҭẏ به صورت خصوصی در ارتباط باشید تا روش پرداخت را طی کنید.

موفق باشید.

• Like 1

لینک به ارسال
در در 12/6/2016 در 05:36، D4NG3R گفته است :

با سلام خدمت کاربران محترم 

در این تاپیک نحوه چگونگی ارتقاء درجه کاربری به عضو ویژه Diamond را برای کاربران محترم شرح میدم.

ابتدا باید عرض کنم که در انجمن ساز IPS شما همانند ویبولتین نمیتوانید از طریق پروفایل خود پرداخت اشتراک انجام دهید! برای این امر میبایست ابتدا وارد فروشگاه انجمن شوید به آدرس زیر:

http://cs-team.in/store/

و یا از تولبار ابتدای انجمن بر روی فروشگاه کلیک کنید.

سپس دسته پرداخت اشتراک های انجمن را انتخاب نموده و بر روی محصول Diamond Membership کلیک میکنید.

در مرحله آخر گزینه افزودن به سبد خرید را زده و طی کردن مراحل تا پرداخت نهایی! که شما با دو روش پرداخت موجود Rial و بیتکویین برای کاربران خارج از ایران Bitcoin میتوانید پرداخت خود را انجام داده و سپس بعد از بازگشت به انجمن به صورت خودکار رنک عضویت ویژه را دریافت خواهید نمود.

جهت مشاهده مدت زمان انقضا اکانت خود نیز از طریق لینک زیر میتوانید اقدام نمایید:

https://cs-team.in/clients/purchases/

• مهم:

چنانچه کد تخفیف دارید میتوانید قبل از اتصال به درگاه جهت پرداخت در کادر پایین (آیا کد کوپن دارید؟) کد تخفیف خود را وارد نموده و بر روی اعمال کپن کلیک نمایید سپس چند لحظه صبر کنید تا تخفیف از مبلغ اصلی کسر شود و دکمه تکمیل سفارش و پرداخت را بزنید.

2016-12-16_18-50-54.png

مدت زمان عضویت ویژه + هزینه آن در انجمن امنیت سایبری:

3ماهه >>>> 25 هزارتومان = تمدید 23 هزارتومان

6ماهه >>>> 45 هزارتومان = تمدید 43 هزارتومان

تا اطلاع ثانوی قیمت ها همین بوده و اشتراک جدیدی اضافه نمیشود.

موفق و پیروز باشید.

سلام

آقا من زمانیکه کرکینگ ست فعال بود یه اکانت دایموند خریدم و این خرید تقریبا چند روز قبل از بسته شدن کرکینگ ست انجام شد.

اما بعد از تغییر وب سایت به سی اس تیم، دیدم که اکانتم تبدیل به اکانت معمولی شده و دسترسی به وی آی پی نداره و مبلغی هم بهم عودت داده نشده!

چند بار هم به یکی دو نفر از ادمین ها پیام فرستادم و یکیشون (skyfall) برام نوشته که تا چند روز دیگه اکانت رو به حالت دایموند برمیگردونه اما الان بعد از چند ماه هنوز هیچ کاری نکرده و دیگه جوابی هم برام نیومده.

خواهش میکنم پیگیری کنید و این مشکل رو برطرف کنید.

بسیار ممنونم از وب سایت خوبتون

• Like 1

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، Chatrood گفته است :

سلام

آقا من زمانیکه کرکینگ ست فعال بود یه اکانت دایموند خریدم و این خرید تقریبا چند روز قبل از بسته شدن کرکینگ ست انجام شد.

اما بعد از تغییر وب سایت به سی اس تیم، دیدم که اکانتم تبدیل به اکانت معمولی شده و دسترسی به وی آی پی نداره و مبلغی هم بهم عودت داده نشده!

چند بار هم به یکی دو نفر از ادمین ها پیام فرستادم و یکیشون (skyfall) برام نوشته که تا چند روز دیگه اکانت رو به حالت دایموند برمیگردونه اما الان بعد از چند ماه هنوز هیچ کاری نکرده و دیگه جوابی هم برام نیومده.

خواهش میکنم پیگیری کنید و این مشکل رو برطرف کنید.

بسیار ممنونم از وب سایت خوبتون

دوست عزیز صبور باشید و به مدیریت محترم سایت @D4NG3R پیام خصوصی بدید و اطلاعات کاربری و پرداختتون رو ارسال کنید تا رسیدگی بشه و در صورت درست بودن اطلاعاتتون اشتراکتون براتون فعال بشه:x

• Like 1

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری