رفتن به مطلب

فراخوان جذب برنامه نویس و افراد حرفه ای در App Cracking ! برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

D4NG3R

اطلاعیه دعوت به همکاری از برنامه نویسان (تسلط در مهندسی معکوس یا زبان های مختلف)

پست های پیشنهاد شده

Pinned posts
D4NG3R

با سلام خدمت کاربران محترم

با رشد روبه پیشرفت انجمن CS-Team و تقاضا در نشر و توسعه برنامه های کاربردی و همچنین کرک آنان از سوی کاربران برآن شدیم از برنامه نویسان و افرادی که در علم مهندسی معکوس دانشی دارند و سابقه نشر و توسعه برنامه در زبان های مختلف و ایده های جدید در انتشار پروژه های شخصی و سفارشی و کرک برنامه های کوچک و بزرگ دارند دعوت همکاری به عمل آوریم.

افرادی که سابقه انتشار برنامه برای گروه های مختلف و یا کرک آن برای شرکت های خصوصی دارند در اولویت این فراخوان قرار میگیرند.

شرایط و نحوه عضو گیری بدین شکل میباشد:

1. افراد بعد از ارائه رزومه خود از طریق پ.خ در انجمن برای بنده یوزر @D4NG3R رنک برنامه نویس در انجمن را دریافت میکنند.
  2. فردمتقاضی میبایست تسلط کافی حداقل برروی یکی از زبان های برنامه نویسی داشته باشد.
  3. برنامه نویسان سیستم عامل های اندروید و IOS نیز میتوانند در این فراخوان حضورداشته باشند.
  4. الزام به کرک، ساخت و انتشار حداقل دوبرنامه بعد از دریافت رنک برنامه نویس در اینجا (برنامه های اختصاصی CS ) و اینجا (فایل کرک برنامه ها) به صورت رایگان
  5. جوی فراهم شده برای درآمد زایی از ساخت و توسعه برنامه از طریق فروشگاه انجمن با بازدهی نسبتا خوب که توسعه دهنده میتواند با هماهنگی های قبلی برنامه یا فایل کرک آن را به صورت لایسنس دار برای فروش قرار دهد و تا 10 خرید اول تمام هزینه های پرداختی به فرد توسعه دهنده بدون هیچ سودی برای انجمن اهدا میشود.
  6. همینطور سفارشات شخصی انجام پروژه از سوی کاربران بیرون و داخل انجمن به برنامه نویسان برای ساخت ارجاع داده میشود که جوی مناسب برای درآمدزایی های برنامه نویسان تیم خواهد بود.
  7. افرادی که رزومه کاری ندارند و توسعه برنامه یا پروژه کرک برای هیچ شرکت و اشخاصی انجام نداده اند نیز میتوانند توانایی های خودرا در نشر برنامه و مهندسی معکوس به صورت رایگان به نام تیم ما در انجمن (لینک های ذکر شده بالا) نمایش داده و برای خود رزومه جمع آوری نمایند.تا در آینده برنامه های پرمیوم آنان نیز برای توسعه حمایت شوند.
  8. برنامه هایی که ساخته و یا کرک میشوند میتوانند ایده شخصی شما یا ایده پیشنهادی کاربران ما در آدرس زیر:

و یا ایده مدیران ارشد انجمن باشد که درصورت توانایی در انجام آن در انجمن قرار میگیرد و یا طبق مزایای گفته شده پروژه های شخصی متقاضیان باشد که با عقدقرارداد بین دو طرف پروژه استارت و تحویل داده خواهد شد.

افرادی که تمایل به همکاری با ما را دارند ضمن ارسال اسکن رنگی از اصل کارت ملی و شناسنامه (مدارک شناسایی) به همراه رزومه کاری از طریق (پ.خ) در انجمن با یوزر @D4NG3R ارتباط برقرار نمایند.

سوالی بود در ادامه همین تاپیک مطرح شود پاسخگوهستیم.

• Like 2
  • Thanks 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
MR640445
در 31 دقیقه قبل، D4NG3R گفته است :

با سلام خدمت کاربران محترم

با رشد روبه پیشرفت انجمن CS-Team و تقاضا در نشر و توسعه برنامه های کاربردی و همچنین کرک آنان از سوی کاربران برآن شدیم از برنامه نویسان و افرادی که در علم مهندسی معکوس دانشی دارند و سابقه نشر و توسعه برنامه در زبان های مختلف و ایده های جدید در انتشار پروژه های شخصی و سفارشی و کرک برنامه های کوچک و بزرگ دارند دعوت همکاری به عمل آوریم.

افرادی که سابقه انتشار برنامه برای گروه های مختلف و یا کرک آن برای شرکت های خصوصی دارند در اولویت این فراخوان قرار میگیرند.

شرایط و نحوه عضو گیری بدین شکل میباشد:

1. افراد بعد از ارائه رزومه خود از طریق پ.خ در انجمن برای بنده یوزر @D4NG3R رنک برنامه نویس در انجمن را دریافت میکنند.
  2. فردمتقاضی میبایست تسلط کافی حداقل برروی یکی از زبان های برنامه نویسی داشته باشد.
  3. برنامه نویسان سیستم عامل های اندروید و IOS نیز میتوانند در این فراخوان حضورداشته باشند.
  4. الزام به کرک، ساخت و انتشار حداقل دوبرنامه بعد از دریافت رنک برنامه نویس در اینجا (برنامه های اختصاصی CS ) و اینجا (فایل کرک برنامه ها) به صورت رایگان
  5. جوی فراهم شده برای درآمد زایی از ساخت و توسعه برنامه از طریق فروشگاه انجمن با بازدهی نسبتا خوب که توسعه دهنده میتواند با هماهنگی های قبلی برنامه یا فایل کرک آن را به صورت لایسنس دار برای فروش قرار دهد و تا 10 خرید اول تمام هزینه های پرداختی به فرد توسعه دهنده بدون هیچ سودی برای انجمن اهدا میشود.
  6. همینطور سفارشات شخصی انجام پروژه از سوی کاربران بیرون و داخل انجمن به برنامه نویسان برای ساخت ارجاع داده میشود که جوی مناسب برای درآمدزایی های برنامه نویسان تیم خواهد بود.
  7. افرادی که رزومه کاری ندارند و توسعه برنامه یا پروژه کرک برای هیچ شرکت و اشخاصی انجام نداده اند نیز میتوانند توانایی های خودرا در نشر برنامه و مهندسی معکوس به صورت رایگان به نام تیم ما در انجمن (لینک های ذکر شده بالا) نمایش داده و برای خود رزومه جمع آوری نمایند.تا در آینده برنامه های پرمیوم آنان نیز برای توسعه حمایت شوند.
  8. برنامه هایی که ساخته و یا کرک میشوند میتوانند ایده شخصی شما یا ایده پیشنهادی کاربران ما در آدرس زیر:

و یا ایده مدیران ارشد انجمن باشد که درصورت توانایی در انجام آن در انجمن قرار میگیرد و یا طبق مزایای گفته شده پروژه های شخصی متقاضیان باشد که با عقدقرارداد بین دو طرف پروژه استارت و تحویل داده خواهد شد.

افرادی که تمایل به همکاری با ما را دارند ضمن ارسال اسکن رنگی از اصل کارت ملی و شناسنامه (مدارک شناسایی) به همراه رزومه کاری از طریق (پ.خ) در انجمن با یوزر @D4NG3R ارتباط برقرار نمایند.

سوالی بود در ادامه همین تاپیک مطرح شود پاسخگوهستیم.

امیدوارم چند نفر ماد کننده برنامه های اندرویدی اضافه بشن ، من تنهایی دلم پوسید

• Like 7

لینک به ارسال
mafia

MR640445@

سلام مهندس عزیز.خسته نباشید

اگه لطف کنید اموزش کرک یه چنتا برنامه اندروید فارسی قوی رو بذارید ممنون میشم

راستش بنده برنامه در پیت کرک کردمه اما الان بیش از ۴۰ روزه رو کرک زبانشناس کار میکنم و کرک نشد

اگه قسمت بشه افتخار همکاری پیدا کنیم

ممنونم

یا حق

• Like 2

لینک به ارسال
MR640445
در در 8/13/2017 در 19:15، mafia گفته است :

MR640445@

راستش بنده برنامه در پیت کرک کردمه اما الان بیش از ۴۰ روزه رو کرک زبانشناس کار میکنم و کرک نشد

ممنونم

یا حق

درود.

برای آغاز همکاری از طریق پیغام خصوصی با من در ارتباط باشید ، دو یا سه تارگت بسیار ساده به شما معرفی می شود که در صورت موفقیت در ماد کردن آن ها اگر عمری باشد با هم کار خواهیم کرد

• Like 2

لینک به ارسال
MR640445
در در 8/13/2017 در 19:15، mafia گفته است :

MR640445@

ممنونم

یا حق

دوست عزیز نمی گویم که این نسخه ماد شده بی نقص است اما بدون شک در کمتر از 10 دقیقه ایجاد شده و 40 روز وقت نیاز نداشته است

• Like 2

لینک به ارسال
mr.X

@D4NG3R

مهندس هستی با هم کار کنیم؟

لینک به ارسال
D4NG3R
در 1 ساعت قبل، mr.X گفته است :

@D4NG3R

مهندس هستی با هم کار کنیم؟

درود

دوست عزیز دسترسی شما به عنوان مدیر آزمایشی برای بخش های مهندسی معکوس ارتقاء داده شد امیدوارم در کنار هم بتوانیم بخش های بروزتری بسازیم برای استفاده کاربران. هماهنگی هارو برای مادینگ و کرک برنامه ها با محمدمهدی عزیز @MR640445 هماهنگی کنید

• Like 1

لینک به ارسال
JOK3R

سلام ، روزبخیر بنده برنامه نویس اندروید و Ios هستم،

همچنین تسلط کافی بر روی زبان های برنامه نویسی c++ , java هم دارم.(در حد پیاده سازی پروژه های سازمانی و شرکت در مسابقات برنامه نویسی غرب آسیا)

اگر مایل به همکاری بودید میتونیم کارمون رو شروع کنیم ( :

لینک به ارسال
D4NG3R
در در 9/23/2017 در 16:57، JOK3R گفته است :

سلام ، روزبخیر بنده برنامه نویس اندروید و Ios هستم،

همچنین تسلط کافی بر روی زبان های برنامه نویسی c++ , java هم دارم.(در حد پیاده سازی پروژه های سازمانی و شرکت در مسابقات برنامه نویسی غرب آسیا)

اگر مایل به همکاری بودید میتونیم کارمون رو شروع کنیم ( :

درود

دسترسی شما به عضو آزمایشی برای فعالیت در سایت تغییر داده شد

در پ.خ لینک گروه بچه های برنامه نویس سایت رو براتون ارسال میکنم برای انجام پروژه های گروهی و سفارشات مشتریان

• Thanks 1

لینک به ارسال
arila

برنامه نویسی سی شارپ

لینک به ارسال
Amin.tnt

سلام و درود بنده برنامه نویس اندروید و C# هستم
بخش امنیت و نفوذ هم زیاد سررشته دارم و همچنین بخش رات و کریپتر نویسی اندروید و ویندوز
خواستین در خدمتم

• Like 1

لینک به ارسال
TeleSelf

سلام من چی!؟ 9_9:18:

انپکر و برنامه نویس کرکر هم هستم !

• Like 1

لینک به ارسال
D4NG3R
در در 12/16/2017 در 00:27، Amin.tnt گفته است :

سلام و درود بنده برنامه نویس اندروید و C# هستم
بخش امنیت و نفوذ هم زیاد سررشته دارم و همچنین بخش رات و کریپتر نویسی اندروید و ویندوز
خواستین در خدمتم

در 19 دقیقه قبل، TeleSelf گفته است :

سلام من چی!؟ 9_9:18:

انپکر و برنامه نویس کرکر هم هستم !

درود

دسترسی به مدیر آزمایشی برای فعالیت شما داده شد

• Like 1

لینک به ارسال
kimgx12

ok thx

لینک به ارسال
EliteHacker

سلام به همه دوستان من میتونم بازی های اندروید (مخصوصا ساخته شده یونیتی) رو مود کنم .

و همینطور یکم هم مود سازی برنامه های اندروید رو بلدم و میخوام همکاری کنم

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری